Kadilski zakon

Smeh je pol zdravja!

Moderator: Ekipa foruma

OdgovorNapisal/-a mladi boljševik » Po 29 okt, 2007 21:11

no dobro to da ne smeš pred vhodom kadit je fajn
vsaj zame
da pa ne semš v gostilni kadit pa čeprav ima dva prostora je pa čudno
položaj dobiva obliko sranja...
Uporabniški avatar
mladi boljševik
Izredni profesor
Izredni profesor

OdgovorNapisal/-a nazy » Po 29 okt, 2007 21:25

Pa tud gor na terasi, če smo že glih pošteni, čeprav se kadilci nebi strinjali z mano, sam zdej greš dejansko lohk tja na svež zrak z razgledom... :D
Uporabniški avatar
nazy
Dekan
Dekan

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a ges » Po 29 okt, 2007 21:56

to je res da je zdaj bolj svež zrk tako v gostilnah in barih kot tudi na terasi ampak bi pa spremenu tolko ta kadilski zakon da za gostilne in bare, ki imajo strogo ločen prostor za kadilce in ne kadilce da je le ta zaprt tako da niso ne eni in ne drugi na slabšem bi jim jaz dovolu kadit saj bi tako bli tako kadilci kot tudi gostilničarji bolj zadovoljni najbolj glupe so mi pa te kadilnice v katere ne smeš nest nič za pit oz za jest zraven samo kadiš lahko tam in potem si skor na istem kot da bi zunaj kadil.
Uporabniški avatar
ges
Moderator
Moderator

Kraj: Murska Sobota

OdgovorNapisal/-a nazy » Po 29 okt, 2007 22:10

Se popolnoma strinjam s tabo!
Te kadilnice so pa itq samo ena komora, kjer si vsem na očehm kot razstavni eksponat v izložbi! :?
Uporabniški avatar
nazy
Dekan
Dekan

OdgovorNapisal/-a ges » Po 29 okt, 2007 22:14

saj kot raztavni eksponat v megli in še pit oz jest ne smeš nič not to mi je total brez veze amapk taka je pač naša vlada in taki so naši zakoni kaj čmo sicer so pa zakoni za to da se kršijo :P
Uporabniški avatar
ges
Moderator
Moderator

Kraj: Murska Sobota

OdgovorNapisal/-a Dominic » Po 29 okt, 2007 22:21

jest bi ga :D
Ce bi hotu da so zakoni logicni pa uporabni bi jih mogal pisat strojniki :smt004
Uporabniški avatar
Dominic
Faliran študent
Faliran študent

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a PtujČan » Pe 16 nov, 2007 11:53

hehe jaz pa se strinjam da je ta zakon vredu. sem nekadilec samo je moja punca kadila 3 leta... in ko je ta zakon prišel v veljavo je prenehala.... kar ji drugače nebi uspelo.. je mela sicer željo že prej ampak nekako jo je premamilo ob vsem tem dimu v gostilni...zdaj je srečna da je lahko nehala... s pomočjo tega zakona...
tak da meni je zakon ta zakon  :D

aja.. pa kadilcem v evropi so dnevi šteti ker bo samo še hiuje... pritisk bo z vseh strani
Uporabniški avatar
PtujČan
Študent
Študent

Kraj: Ptuj

:d

OdgovorNapisal/-a jasko » Pe 16 nov, 2007 14:50

[b]PODPIRAM ZAKON:P
stran s kadilci[/b]
jasko
Švinglar
Švinglar

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a mladi boljševik » Pe 16 nov, 2007 23:46

PtujČan napisal/-a:hehe jaz pa se strinjam da je ta zakon vredu. sem nekadilec samo je moja punca kadila 3 leta... in ko je ta zakon prišel v veljavo je prenehala.... kar ji drugače nebi uspelo.. je mela sicer željo že prej ampak nekako jo je premamilo ob vsem tem dimu v gostilni...zdaj je srečna da je lahko nehala... s pomočjo tega zakona...
tak da meni je zakon ta zakon  :D

aja.. pa kadilcem v evropi so dnevi šteti ker bo samo še hiuje... pritisk bo z vseh strani

tvoja punca je brez volje al pa pouna izgovorou
če bi res hotla bi že prej nehala
Uporabniški avatar
mladi boljševik
Izredni profesor
Izredni profesor

OdgovorNapisal/-a nazy » So 17 nov, 2007 01:48

No, vrjem, da ni glih tko lepo, pa lahko... been there done that :roll:
Uporabniški avatar
nazy
Dekan
Dekan

OdgovorNapisal/-a PaciEnt » So 17 nov, 2007 12:46

Veste kaj je edin bedno kle pr tem zakonu. Zdej k prideš u diskač ne vohaš več vonja po dimu ampak nagravžen vonj po švicu pa še kdaj kdo kšnga spusti pa te vse mine  :smt087  :smt078  nevem sam prej k se je kadilo vse povprek tega nisem zavohu :D je pač smrdel po čikih sam si se vonja dost hit navadu zdej je pa vsak vonj drugačn in je res gnilo no.
..::Gas Pa Čez Vas::..
Uporabniški avatar
PaciEnt
Magister
Magister

Kraj: Brest - blizu Lj

OdgovorNapisal/-a mladi boljševik » So 17 nov, 2007 16:55

PaciEnt napisal/-a:Veste kaj je edin bedno kle pr tem zakonu. Zdej k prideš u diskač ne vohaš več vonja po dimu ampak nagravžen vonj po švicu pa še kdaj kdo kšnga spusti pa te vse mine  :smt087  :smt078  nevem sam prej k se je kadilo vse povprek tega nisem zavohu :D je pač smrdel po čikih sam si se vonja dost hit navadu zdej je pa vsak vonj drugačn in je res gnilo no.

ja odvisno kašne čike so kadili ker eni res obupno smrdijo tudi ko sem pijan nekateri pa so blažji od švica :D
Uporabniški avatar
mladi boljševik
Izredni profesor
Izredni profesor

Prejšnja

Vrni se na Šale, vici,...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost